Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2: Vietnam

Jeśli chcecie pograć za darmo w pełne wersje Killing Floor 2 oraz Rising Storm 2: Vietnam, macie na to czas przez najbliższe cztery dni.

Tripwire Interactive opublikowało pierwsze w tym roku duże aktualizacje treści dla Killing Floor 2 i Rising Storm 2: Vietnam i aby uczcić ten fakt, odpalono darmowe granie w obie produkcje. Wystarczy wejść na karty wspomnianych gier na Steam i rozpocząć pobieranie plików. Grać za darmo możemy do poniedziałku (1 kwietnia), godziny 19:00 czasu polskiego.

Jeśli zdecydujemy się na kupno gier po ich sprawdzeniu, możemy skorzystać z promocji – każdy tytuł został przeceniony o 67 procent i niższe ceny również obowiązują do 1 kwietnia. Do tego czasu za standardowe wydanie Killing Floor 2 płacimy 35,63 zł, a za Rising Storm 2: Vietnam wychodzi 29,69 zł.

Sequel Rising Storm to taktyczny, nastawiony na rozgrywkę wieloosobową shooter FPP. Autorzy wiernie trzymali się realiów wojny w Wietnamie, dlatego też w grze znajdziemy m.in. uzbrojenie z którego korzystano podczas konfliktu. Multiplayer oferuje 13 zróżnicowanych klas oraz trzy tryby gry wśród których są walka o terytorium czy drużynowe przejmowanie obiektów na mapach.

Killing Floor 2 należy do gatunku kooperacyjnych strzelanin sieciowych. Gracze wcielają się w małe oddziały żołnierzy (maksymalnie sześć osób), którzy muszą przeciwstawić się hordom mutantów. Po przejściu fali zajmujemy się rozbudową i ulepszaniem barykad, kupowaniem nowej broni i przygotowaniami do kolejnego ataku. Fabuła w Killing Floor 2 jest dosyć sztampowa – nieudane eksperymenty prowadzą do powstania przeróżnych monstrów, które rozpleniły się po świecie. Potwory opanowują kolejne miasta, np. Paryż, po którego zrujnowanych ulicach również przyjdzie nam pobiegać. Twórcy gry pozwolili również wcielić się w drugą stronę konfliktu, czyli mutanty. Tutaj kilku graczy przejmuje nad nimi kontrolę i w otoczeniu stworów kierowanych przez sztuczną inteligencję stara się dokopać rasie ludzkiej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się