Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store – za darmo Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapists 2

Od dziś w Epic Games Store można zgarnąć bez opłat trzy tytuły. Natomiast za tydzień twórcy Fortnite’a będą rozdawali Torchlight II.

Przez siedem dni, od dzisiaj począwszy, na platformie Epików będą dostępne za darmo trzy gry: Killing Floor 2, Lifeless Planet i The Escapists 2. Natomiast 16 lipca te produkcje wrócą do swoich starych cen, a gracze otrzymają bezpłatnie drugą odsłonę Torchlight.

Krótko o tym, co zgarniemy w tym tygodniu. Pierwszą z darmoszek jest Killing Floor 2 – kontynuacja strzelanki FPS z 2009, za którą odpowiada Tripwire Interactive. Trafiamy do Europy, by rozprawić się z przerażającymi klonami ZED. Grę znajdziecie tutaj.

Lifeless Planet to przygodowa produkcja akcji w klimatach science fiction od niezależnego studia Stage 2. Wcielamy się w astronautę, który wraz ze swoją ekipą zostaje wysłany na obcą planetę w celach jej eksploracji. Statek ulega awarii i samotni trafiamy na pustynię. Naszym zadaniem jest eksploracja terenu i poszukiwanie zagubionych członków załogi. Chętnych na tytuł odsyłamy pod ten adres.

Ostatnia z oferowanych w tym tygodniu darmoszek to The Escapists 2. Tak jak miało to miejsce w „jedynce” (którą, nawiasem mówiąc, mogliśmy również otrzymać bezpłatnie jakiś czas temu), naszym głównym zadaniem jest zorganizowana ucieczka z więzienia. Gra znajduje się pod tym linkiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się