5 gier za darmo na weekend. Którą sprawdzicie?

5 gier za darmo na weekend. Którą sprawdzicie?
Gry za darmo Newsy PC

Nadchodzący weekend zapowiada się niezwykle bogato, jeśli chodzi o darmowe granie. Możemy wypróbować Insurgency: Sandstorm, World War 3, Dead by Daylight, theHunter: Call of the Wild oraz Killing Floor 2.

Kto nie ma planów wyjazdowych na weekend i zamierza spędzić najbliższe dni m.in. przy monitorze swojego peceta, niech zerknie na poniższe gry, które będziemy mogli sprawdzić za darmo. Wybór duży, zatem pewnie znajdziecie dla siebie coś ciekawego:

World War 3 za darmo – darmowy weekend

Darmowy weekend z grą rozpoczął się już 20 czerwca. Wystarczy wejść na kartę gry na platformie Steam i pobrać tytuł na swojego pecetaZabawa potrwa do 23 czerwca, a więc będzie trochę czasu, by przekonać się, czy chcemy wyłożyć kasę na shootera.

Insurgency: Sandstorm za darmo – darmowy weekend

Darmowy weekend ze strzelanką Insurgency: Sandstorm rozpoczął się 20 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa do 24 czerwca, tej samej godziny. Kto będzie chciał skorzystać z okazji, powinien zajrzeć na kartę gry na Steam, skąd pobierzemy plik.

theHunter: Call of the Wild za darmo – darmowy weekend

Darmowa zabawa przy theHunter: Call of the Wild trwa do niedzieli (23 czerwca), do godz. 21:00 czasu polskiego. Grę pobierzemy ze Steam.

Killing Floor 2 za darmo – darmowy weekend

Tutaj możemy pograć za darmo przez cztery dni, zatem również będzie czas na decyzję o ewentualnym kupnie strzelanki po zakończeniu testowania. Grę pobierzemy ze Steam.

Dead by Daylight za darmo – darmowy weekend

Kto chce natomiast spędzić weekend przy Dead by Daylight, może to robić przez nadchodzące 3 dni za free. Grę pobierzemy ze Steam.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie