Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

ABZU i Rising Storm 2 za darmo w EGS, za tydzień dwie gry

Od dziś Epic Games rozdaje kolejne dwa tytuły. Wiemy też, co będzie za tydzień: 15 października otrzymamy Amnesia: A Machine for Pigs i Kingdom New Lands.

Nadeszło czwartkowe popołudnie, które przyniosło tradycyjnie nowe darmoszki od Epików. Tym razem autorzy Fortnite’a mają do zaoferowania wodną eksplorację ABZU i strzelankę Rising Storm 2: Vietnam.

Zapewne większość z was ma już w swojej bibliotece ABZU – gra była rozdawana przez Epic Games w zeszłym roku. Ci, którzy przegapili ofertę, mają teraz okazję, by nadrobić braki. W przygodówce z 2016 wcielamy się w postać nurka, który eksploruje morskie głębiny i odkrywa ich niezwykłych mieszkańców. Grę znajdziecie tutaj.

Z kolei Rising Storm 2: Vietnam jest sieciowym FPS-em, którego akcja rozgrywa się w czasie wojny w Wietnamie. Produkcja miała premierę w 2017; chwalono ją wówczas za realizm i balans asymetrycznej rozgrywki (średnia ocen FPS-a w serwisie Metacritic.com wynosi 81 procent). Chętnych na tę darmoszkę odsyłamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się