Killing Floor 2 za darmo i to na Steam. SteelSeries rozdaje grę

Gra za darmo i to na Steam! Odbierzemy Killing Floor 2
Newsy PC

Gra za darmo i to na Steam? Odezwała się moja wewnętrzna cebula, ale oferta jest naprawdę zacna. Killing Floor 2 za darmo od SteelSeries.

Killing Floor 2 może i nie jest wcale grą najnowszą, ale w dalszym ciągu to tytuł wart uwagi. Szczególnie jeżeli macie grupkę znajomych, z którymi wspólnie możecie eksterminować pokraczne i nierzadko obrzydliwe potwory. Cała esencja Left 4 Dead (podawanego tu za wzór kooperacyjnych strzelanek) została udanie przeniesiona na nieco większe ekstremum. Teraz gra dostępna jest za darmo i to drugi raz w niedługim czasie.

Grą warto zainteresować się także dlatego, że jest aktualnie dostępna za darmo. KF2 odbierzecie obecnie bez dodatkowych opłat na Epic Games Store (wraz z Ancient Enemy). Jak pisaliśmy wcześniej, czas macie do czwartku, 14 lipca, do godziny 17:00.

Wielu graczy wciąż jednak woli ogrywać pozycje na Steam, a nie na Epic Games Store. I to właśnie im SteelSeries postanowiło sprezentować grę. Killing Floor 2 za darmo w wersji na Steam dostępne jest dzięki aplikacji SteelSeries GG. Musicie udać się na tę stronę, pobrać klienta i utworzyć konto. Później wystarczy tylko potwierdzić je, klikając w odnośnik przysłany na nasz adres e-mail. Klucz do gry dostaniemy za pośrednictwem samej aplikacji, ale jest to wersja na Steam.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie