Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Killing Floor 2 – darmowy tydzień z grą na Steamie

Studio Tripwire Interactive już po raz kolejny daje graczom możliwość wypróbowania drugiej części swojego FPS-a za darmo. Wystartował bezpłatny tydzień z grą.

Oferta na  Killing Floor 2 trwa od teraz do 15 czerwca. Aby przetestować pełną wersję tytułu, wystarczy udać się pod ten adres i przypisać grę do konta.

Przy okazji warto wspomnieć o trwającej obecnie promocji na tytuł. Jeśli KF2 przypadnie nam do gustu, możemy nabyć tę produkcję na Steamie z 67-procentowym rabatem, czyli za 35,63. Promocja skończy się 25 czerwca; po tym terminie tytuł wróci do starej ceny i będzie kosztować 107,99 złotych.

Killing Floor 2 to kontynuacja sieciowego FPS-a z 2009. Na świecie miała miejsce katastrofa, w wyniku której doszło do rozpowszechnienia się krwiożerczych mutantów. Motywem przewodnim w grze jest konflikt między wyspecjalizowanymi grupami cywilów i najemników a zmutowanymi istotami. Wcielamy się w żołnierzy i wyruszamy do zainfekowanych baz, by wyeliminować zagrożenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się