Dark Souls Remastered. 30 minut, które rozgrzeje fanów serii

0 komentarzy

7 lat po premierze przyszedł czas na materiał, na który wielu graczy czekało.

Dzięki redakcji serwisu VG247 w sieci wylądowało interesujące wideo, które pokazuje ponad 30 minut rozgrywki w grze Dark Souls Remastered w wersji na konsoli PlayStation 4 Pro. Gra śmiga w 1080p przy zachowaniu 60 klatek na sekundę, co od razu widać na materiale.

O ile z filmiku wynika, że gra jednak jest mocno nadgryziona zębem czasu, tak nie da się ukryć, że prezentuje się przede wszystkim płynnie. Widać też tekstury wyższej rozdzielczości, chociaż te nie dostały zbyt wielu nowych elementów. Widać, że twórcy stawiają przede wszystkim na zachowanie odpowiedniej liczby klatek animacji, aby w tak wymagającej grze jaką jest Dark Souls, gracz mógł czuć się pewnie w trakcie rozgrywki.

GTA VI – premiera, mapa, świat, bohaterowie, battle royale w online, innowacje w serii. Redakcyjne rozważania


Co ważne, gra powinna działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę zarówno na PlayStation 4 jak i Xbox One. Natomiast mocniejsze wersje tych konsol mają otrzymać skalowane 4K i 60 klatek.

Premiera gry Dark Souls Remastered przewidziana jest już na 25 maja 2018 roku. Produkcja będzie dostępna w tym czasie na PC, PS4, XOne oraz Switch.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się