4 miesiące czekania. Serwery Dark Souls wkrótce znowu zaczną działać

Dark Souls bohater
Newsy PC

From Software potwierdziło, że trwają prace nad przywróceniem trybu multiplayer do serii Dark Souls na PC. Serwery mają zostać wkrótce naprawione.

Studio poinformowało, że pracuje nad rozwiązaniem problemu, który doprowadził do wyłączenia serwerów. Niestety nie ujawniono przewidywanej daty ponownego uruchomienia trybów multiplayer ani informacji o tym, która odsłona otrzyma poprawki w pierwszej kolejności. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Obecnie jesteśmy w trakcie przywracania serwerów dla serii Dark Souls na PC. Planujemy stopniowe przywracanie usług online dla każdej z gier, przywracając serwery dla Dark Souls 3 po zakończeniu prac niezbędnych do usunięcia problemu.
Będziemy informować o kolejnych aktualizacjach, gdy tylko harmonogram przywracania usług zostanie sfinalizowany. Chcemy podziękować wszystkim naszym graczom za cierpliwość i wyrozumiałość, gdy pracujemy nad usunięciem tego problemu.

– poinformowało From Software w oświadczeniu wysłanym do redakcji PC Gamer

Serwery gier z kultowej serii From Software zostały wyłączone pod koniec stycznia bieżącego roku. Do dziś twórcy gier milczeli w sprawie ewentualnych poprawek lub ponownego włączenia trybów mulitplayer. Teraz przynajmniej wiadomo, że ktoś w ogóle zainteresował się problemami serwerów i pracuje nad ich naprawą.

Tak długa przerwa w działaniu trybów sieciowych zapewne skutecznie odrzuciła od rozgrywki nawet największych fanów studia, którzy regularnie wracali do DS, aby grać z innymi. Cóż, fani soulsów mogli za to ograć Elden Ring, które również oferuje możliwość rozgrywki multiplayer.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie