Daredevil oficjalnie z nowym serialem. W produkcji wrócą znajome twarze

Daredevil Born Again - Matt Murdock z nową produkcją w MCU
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Choć plotki o tym krążyły w środowisku już od jakiegoś czasu, do tej pory nie mieliśmy oficjalnego potwierdzenia. Daredevil: Born Again to nowy serial w MCU.

Comic-Con przyniósł mnóstwo wieści na temat rozwoju Kinowego Uniwersum Marvela. Czegoś nowego dowiedzieliśmy się choćby w zakresie Daredevila, który już oficjalnie otrzyma nowy serial poświęcony swojej postaci. Nadchodząca produkcja nosi tytuł Daredevil: Born Again i to najprawdopodobniej do niego odnosiły się dotychczasowe wieści.

Pierwszy sezon nowego serialu ma liczyć 18 odcinków i zadebiutuje w 2024 roku. Wiadomo już, że oprócz Charliego Coksa na ekranach zobaczymy też inną znaną twarz. Swoją rolę z wcześniejszego Daredevila, a także z serialu Hawkeye, powtórzy Vincent D’Onofrio. Jego Wilson Fisk, czyli Kingpin, po raz kolejny stanie do walki z tytułowym bohaterm.

Decyzja o kontynuacji Daredevila, a także przeniesieniu na Disney+ wcześniejszego serialu, nie spodoba się zapewne wszystkim widzom. W gronie oburzonych działaniem Disneya są głównie rodzice zrzeszeni w konserwatywnej grupie PTC. Choć platforma streamingowa jest wyposażona w zaawansowany system kontroli rodzicielskiej (profile dla dorosłych można zabezpieczyć m.in. indywidualnym numerem PIN), część z nich uważa, iż serwis nie powinien zawierać treści nieprzeznaczonych dla dzieci. Wśród nich wymieniają właśnie brutalnego Daredevila, ale także produkcje Marvela oznaczone kategorią wiekową R; w tych znaleźli się m.in. Deadpool i Logan.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie