Nowy Daredevil już powstaje. Trwają prace nad serialem dla Disney+

Daredevil otrzyma nowy serial na Disney+
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Daredevil otrzyma własny serial na platformie Disney+. W tytułowej roli powróci tu Charlie Cox.

Potwierdziły się marcowe wieści na temat nowego serialu z Daredevilem. Jak podaje portal Variety, prace nad produkcją już trwają. Do ekipy wybrano już Matta Cormana i Chrisa Orda, którzy będą scenarzystami oraz producentami wykonawczymi. Wiadomo także, że w główną rolę wcieli się Charlie Cox; Kevin Feige z Marvela zapowiedział jeszcze w zeszłym roku, że nie ma tu planów na zmianę obsady.

Pierwsze pogłoski, że serial Daredevil może zostać wznowiony na Disney+, pojawiły się, gdy bohater zadebiutował w zeszłorocznym Spider-Manie. Uwagę fanów zwrócił również przeciwnik Daredevila, czyli Kingpin; jego z kolei można było zobaczyć w serialu Hawkeye. Według fanów kwestią czasu było wówczas ogłoszenie oddzielnej produkcji o nieustraszonym prawniku.

Daredevil otrzymał już jedną serialową produkcję. Tytuł wyprodukowano na potrzeby platformy Netflix, a obecnie można go obejrzeć na Disney+. Całość zamknęła się w zaledwie trzech odcinkach, po czym produkcję anulowano. Fani nie przyjęli tej informacji z zachwytem; spośród wszystkich tytułów na licencji Marvela Daredevil cieszył się na Netfliksie największą chyba popularnością.

Jak wiadomo, nadchodzący serial nie będzie bezpośrednią kontynuacją, ale rebootem – opowie zatem zupełnie nową historię. Obecnie nie ma jeszcze informacji, czy oprócz Charliego Coksa wrócą jeszcze jacyś aktorzy znani już z uniwersum.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie