Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Czarne PS5 na materiałach promocyjnych Sony [POGŁOSKA]

Użytkownik ResetEra podzielił się ze społecznością forum zdjęciem ulotki od Sony, która pokazuje czarną wersję PlayStation 5. Nie wiadomo, czy obrazek jest autentyczny.

Bywalec ResetEra o pseudonimie BarrBarr opublikował na forum fotografię rzekomej ulotki ze sklepu, w którym pracuje. Sklep miał niedawno otrzymać materiały promocyjne, na których widnieją różne urządzenia produkcji japońskiego przedsiębiorstwa. Obok aparatu i telefonu Xperia na ulotce można zobaczyć PS5 w czarnym wydaniu.

W ostatnich kilkunastu godzinach pojawiło się już kilka oficjalnych i nieoficjalnych fotografii i grafik dotyczących PS5. Pisaliśmy chociażby o pierwszym zdjęciu kontrolera DualSense. Wczoraj japoński producent na blogu PlayStation zaprezentował pudełka na gry na PS5. Natomiast w przeszłości do sieci przedostała się pierwsza fotografia next-gena, pochodząca rzekomo z fabryki Sony.

PlayStation 5 zadebiutuje w okresie świątecznym 2020. Nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu ani ceny next-gena. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to dzisiaj pisaliśmy o tym, co pokazano w polskim sklepie xcom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%