Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Kontroler DualSense na pierwszym zdjęciu. Pad-gigant?

Do sieci trafiła fotografia pada do PS5. W porównaniu z DualShockiem 4, DualSense wygląda na spore urządzenie.

W internecie pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie nowoczesnego pada. Za chwilę ktoś dołączył do niego DualShocka 4 w podobnym ujęciu. Zestawienie pozwala wnioskować, że DualSense jest nieco większy niż pad na obecną generację. Zresztą porównajcie sami – obydwie fotografie znajdziecie poniżej.

Przy okazji można wspomnieć o dwóch ciekawych informacjach, które obiegły internet w ostatnim czasie. Po pierwsze, Sony oficjalnie zaprezentowało wczoraj pudełka na gry na PS5. Swego czasu do sieci przedostało się też pierwsze zdjęcie next-gena. Na fotografii konsola wygląda na niewiele mniejszą niż trzymający ją pracownik fabryki. Jeśli wrażenie nie jest mylne i next-gen od Sony jest naprawdę tak duży, to kontroler będzie bardzo pasował do konsoli.

PlayStation 5 zadebiutuje w okresie świątecznym 2020.

https://twitter.com/vih8p/status/1281269410632794112

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się