Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – pierwszy teaser, a w nim hołd dla Chadwicka Bosemana

Czarna Pantera Wakanda w moim sercu na pierwszym teaserze
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Na Comic-Con pojawił się teaser nadchodzącego filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Twórcy zdecydowali się na wzruszający hołd dla Chadwicka Bosemana.

Panel Marvela przyniósł wiele zapowiedzi – w tym niespodzianek – oraz nowych materiałów promocyjnych. Wreszcie mogliśmy ujrzeć więc pierwsze video z nadchodzącej drugiej części Czarnej Pantery. Na ekranach pojawią się tu m.in. Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira oraz Tenoch Huerta. Zabraknie natomiast Daniela Kaluuyi, a także aktora grającego dotychczasowego głównego bohatera – Chadwicka Bosemana.

W ramach hołdu dla Bosemana twórcy zdecydowali się na pokazanie w materiale pogrzebu króla T’Challi, w którego wcielał się zmarły w 2020 roku aktor. Zaprezentowano również mural zdobiący tu jedną ze ścian filmowej Wakandy. W ten wzruszający sposób zakończono także sam wątek T’Challi; do tej pory nie było wiadomo, jak reżyser Ryan Coogler chce rozwiązać kwestię śmierci aktora. Wbrew oczekiwaniom fanów nie zdecydowano się bowiem na ponowne obsadzenie jego bohatera; mimo tej jasnej decyzji nie ujawniono dotychczas, jaki los czeka postać. Teaser wyjaśnia więc nurtującą fanów od dawna kwestię.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu wejdzie do kin 11 listopada 2022 roku; tymczasem poniżej możecie zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie