Cyberpunk 2077 z kultową Mazdą Miata. Unikalna pod każdym względem

Mazda MX-5 Miata trafia do Cyberpunk 2077
Newsy PC

Cyberpunk 2077 zyskał właśnie legendarny samochód marki Mazda. Wszystko dzięki społeczności, która obok studia CD Projekt RED zajmuje się na swój sposób dodawaniem nowości do gry.

Jesteście fanami motoryzacji i lubicie pograć sobie w Cyberpunk 2077? Gra w wersji PC jest mocno wspierana przez scenę moderską i co chwilę „rodzą” się z tego fantastyczne projekty. Wiele z takich modyfikacji już dla Was opisywaliśmy, choćby tę na naturalne kobiety czy nowe romanse w CP2077 i fotorealistyczną grafikę. Dzisiaj przedstawiamy z kolej coś, dzięki czemu miłośnikom Mazdy mocniej zabije serduszko.

Przy okazji warto wspomnieć, że studio CD Projekt RED pracuje już nad nową odsłoną serii. Niedawno pisaliśmy, że prace nad Cyberpunk Orion oficjalnie ruszają. Pojawiły się też spekulacje, że oczekiwana kontynuacja przeniesie nas do Chicago, a akcja rozegra się w 2080 roku. Czyżby tytuł nowej części to Cyberpunk 2080? Niewykluczone, choć to tylko pogłoski.

Wróćmy jednak do naszego autka, którym jest Mazda MX-5 Miata. Samochód został wprowadzony do gry i jest obecnie najchętniej pobieranym modem przez społeczność CP2077 skupioną na nexusmods. Autor projektu podkreśla, że to całkowicie nowy pojazd, a nie „podmieniony” za inny dostępny już w CP2077. Posiada on unikalne wnętrze, unikalny system kolizji, unikalną charakterystykę przyśpieszenia i w zasadzie… wszystko unikalne. Do tego wiele wariantów kolorystycznych oraz drugą wersję z szerokim nadwoziem PANDEM.

Jak wygląda Mazda MX-5 Miata w CP2077? Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie