Koniec z „plastikiem”. Kobiety w Cyberpunk 2077 jak marzenie

Cyberpunk 2077 mod
Newsy PC

Dziesiątki tysięcy graczy zdecydowało się pobrać plik, który wpływa na wygląd kobiecej urody w grze Cyberpunk 2077. Dzięki modyfikacji dziewczyny stają się bardziej naturalne.

Cyberpunk 2077 doczekał się niezliczonej ilości modów, lecz nie każdy wybija się ponad przeciętność. Na szczęście są wyjątki, jak choćby opisywane niedawno projekty na lepsze opcje romansowania czy realistyczne Night City. Najnowszym modem, który jest rozchwytywany przez graczy, jest 4k New Female complexions and better NPCs. To najchętniej pobierana modyfikacja do gry w ostatnich dniach i szczerze… nie ma się co dziwić. Autor projektu oddaje w nasze ręce nowy wygląd kobiet w Cyberpunk 2077 i jak pisze, ciała będą teraz wyglądać mniej jak sztuczny plastik, a bardziej jak prawdziwa skóra.

Swoją drogą, zobaczcie też, jak może wyglądać gra od CD Projekt RED, jeśli dobierzemy do niej odpowiednie modyfikacje. Stwierdzenie, że mamy tutaj świat wyglądający jak niemal wycięty z rzeczywistości, daleko nie mija się z prawdą. Kapitalne wideo znajdziecie w naszej dzisiejszej wiadomości w tym miejscu.

Cyberpunk 2077 i poprawiony wygląd kobiet

Wróćmy jednak do opisywanego projektu na ładniejszy wygląd płci pięknej. Mod posiada kilka wersji i jak wczytamy się w szczegóły, to niektóre poprawiają również skórę innych płci. Podstawowy plik wpływa na wszystkie postacie i NPC, jakie spotkamy w grze. Następnie można dobrać kolejny, choćby ten z mikrodetalami. Do wyboru są wersje z większymi lub mniejszymi niedoskonałościami skóry, lecz na co byśmy się nie zdecydowali, znacznie poprawimy wygląd twarzy oraz całego ciała bohaterów.

Bardzo dobrze, że modyfikacja nie dotyczy jedynie głównej postaci w Cyberpunk 2077, lecz również ważniejszych jak i mniej ważnych NPC. Na drugiej podstronie zobaczycie kilka screenów, które prezentują zmiany.

Jak mod wpływa na wygląd kobiet w CP2077? Zobacz na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie