Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cuisine Royale za darmo na PS4. Dzisiaj premiera

Posiadacze PlayStation 4 otrzymali właśnie kolejną darmową grę traktującą o battle royale. Zapraszamy na Cuisine Royale!

Cuisine Royale długo zmierzało w stronę PlayStation 4, lecz w końcu pojawiło się w PS Store. Dwa tygodnie temu gra została udostępniona w formie płatnej bety, lecz dzisiaj możemy już pobierać ją za darmo.

Cuisine Royale już za darmo na PS4

Tytuł znajdziecie w PlayStation Store. Wystarczy pobrać 4.44 GB danych i można zaczynać zabawę. Cuisine Royale to brutalna wieloosobowa strzelanka z realistycznym uzbrojeniem, tajemniczymi pułapkami i demonicznymi rytuałami, w której wygrywa ostatni na placu boju – czytamy na karcie produktu.

Gra oferuje bitwy gracz-kontra-gracz, ciągłe aktualizacje, w których dodawane są kolejne bronie oraz pancerze, czy widok do wyboru – możesz grać w widoku pierwszej lub trzeciej osoby.

Podczas walki wykorzystamy snajperki, broń na krótkie dystanse, a nawet patelnie. Będziemy też rysować krwawe mistyczne pieczęcie albo przeprowadzać starożytne rytuały, aby leczyć sojuszników, spowalniać wrogów, ustawiać liczne pułapki, przywoływać zombie, a nawet teleportować siebie lub wroga gdzieś daleko.

Wraz z postępem, nauczymy się wykonywać nowe pieczęcie oraz rytuały, zgarniemy kolejne stroje i maski, gesty, nagrobki czy miniony do trzymania kamery, użyteczną bieliznę albo kosmetyczne dodatki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się