Cuisine Royale za darmo. Ponad milion pobrań w tydzień

Cuisine Royale za darmo. Ponad milion pobrań w tydzień
Gry za darmo Newsy PC

Pozytywne przyjęcie tegorocznego, primaaprilisowego żartu Gaijin Entertainment i Darkflow Software, jakim była gra CuisineRoyale, zdecydowało o tym, że twórcy postanowili wypuścić grę jako pełnoprawny i samodzielny tytuł. Jest on dostępny do pobrania za darmo przez ograniczony czas na platformie Steam. Przez pierwszy tydzień została pobrana ponad milion razy.

Cuisine Royale – walka o przetrwanie

Gra powstała na bazie drużynowego FPSa w klimatach II Wojny Światowej – Enlisted, nad którym również pracują twórcy. Cuisine Royale to tytuł z gatunku Battle Royale. W każdej sesji bierze udział 30 zawodników rozrzuconych początkowo po całej mapie.Uczestnicy rozgrywki muszą przemieszczać się w kierunku centrum stale kurczącego się pola bitwy. Zaczynają tylko w bieliźnie i są nieuzbrojeni.Każdy musi znaleźć i zmagazynować arsenał przyborów kuchennych, w tym sztućce, szpatułki, rondle i patelnie. Najważniejsza, decydująca potyczka ma miejsce gdy strefa gry niemal maksymalnie się zawęzi. Do tego etapu dochodzą najwytrwalsi i najlepiej uzbrojeni gracze.

Śmiercionośne garnki

Cuisine Royale pokazuje ogromny potencjał i możliwości bojowe naczyń stołowych i przyborów kuchennych. Gracze mogą używać durszlaka do ochrony głowy, wyposażyć się w wok jako potężną kamizelkę kuloodporną lub przypiąć do paska masywną gofrownicę, aby chronić się przed bronią o większym kalibrze. Niektóre z przedmiotów znalezionych w grze mogą być używane zarówno do obronie, jak i do ataku. Odpowiednim przykładem będzie patelnia do naleśników, która może uratować gracza przed nadlatującymi kulami oraz posłużyć jako broń.

Uczciwe LootBoxy

Oczywiście oprócz imponującego arsenału naczyń kuchennych, do dyspozycji graczy jest tradycyjne uzbrojenie. Broń palną, plecaki i inne wyposażenie można zdobyć podczas rozgrywki dzięki najuczciwszemu w historii gier komputerowych systemowi Loot Boxów. Są one rozrzucone po całym polu bitwy, mogą być otwarte za darmo, ich zawartość jest dobrze oznaczona, a szansa na otrzymanie danego przedmiotu jest gwarantowana w 100%. Gracze zbierają również przedmioty, które znacznie poprawiają statystyki postaci. Kroplówka zapewni przyspieszoną regenerację zdrowia, okulary zwiększy celność broni, a żucie cygara zamieni gracza w prawdziwego twardziela, który jest w stanie wytrzymać dwa razy więcej obrażeń.

Cuisine Royale – darmowa gra Battle Royale do pobrania w tym miejscu

Jak czytamy w komunikacie Darkflow Software na Steam, gra jest dostępna do pobrania za darmo do 25 czerwca 2018 roku. Czy po tym czasie dalej będziemy mogli bawić się przy niej za free?

Wczesny dostęp skończy się 25 czerwca i po tym dniu gra stanie się prawdopodobnie płatna, aby pokryć wydatki serwerowe i zapewnić dalszy rozwój produkcji. Lecz pozostanie darmowa dla tych, którzy zainstalują tytuł w ciągu dni poprzedzających wspomnianą datę – zaznaczają twórcy Cuisine Royale.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie