Crysis Remastered Trilogy - porównanie Xbox Series X do X360

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Crysis Remastered Trilogy na XSX vs. oryginał na Xbox 360. Zobaczcie oficjalne porównanie

W sieci pojawiło się oficjalne porównanie Crysis Remastered Trilogy na Xbox Series X z wersjami gier na X360. Skala różnic i poprawek z pewnością zadowoli wielu graczy.

Jesienią bieżącego roku przyjdzie nam zapoznać się z odświeżoną trylogią Crysis. Słynna marka powoli zbiera się do powrotu na rynek, poznaliśmy już nawet szczegóły polskiej wersji językowej trylogii, a to jeszcze nie koniec ciekawostek.

W sieci opublikowano oficjalne porównanie Crysis Remastered Trilogy w wersji na XSX z oryginalnymi grami na Xbox 360. Materiał prezentuje różnice we wszystkich grach, z których składa się główna trylogia. Choć jest dość krótki, dobrze pokazuje różnice między remasterem a tytułami sprzed dwóch generacji.

Zmieniło się całkiem sporo. Wyższa rozdzielczość wyświetlania to tylko jeden z wielu atutów odświeżonej trylogii. Widać, też że twórcy mocno poprawili tekstury i zasięg rysowania. Dodatkowo gorąco polecam zwrócić uwagę na odbicia, które prezentują się o niebo lepiej.

Choć poprawa grafiki zapowiada się dobrze, nie zapominajmy o optymalizacji. Ta nie była najlepsza w remasterze pierwszego Crysisa i miejmy nadzieję, że twórcy postarają się, aby reszta odsłon obyła się bez problemów. Przekonamy się o tym za kilka miesięcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się