Crysis Remastered Trilogy - główny bohater

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Crysis Remastered Trilogy z polską lokalizacją. Niestety, dalej brak rodzimych głosów w jednej z gier

Koch Media Poland poinformowało w sieci na temat nowych informacji odnośnie polskiej wersji Crysis Remastered Trilogy. Polscy gracze powinni być zdecydowanie zadowoleni.

Jak możecie zobaczyć na poniższym tweecie, po premierze Crysis Trilogy Remastered wszystkie obsługiwane konsole w każdej części będą miały przynajmniej polskie napisy. Dla „jedynki” w dalszym ciągu nie przygotowano dubbingu.

Sytuacja jest już nieco inna w przypadku drugiej i trzeciej odsłonie. Tam gracze uświadczą pełnego polskiego audio, co powinno wielu zaskoczyć. Nie dowiedzieliśmy się, czy jest przygotowana dowolność mieszania wersji dubbingu i samych napisów. Miejmy nadzieję, że jednak i o takie ustawienie zadbano.

Być może przegapiliście ostatni trailer Crysis Remastered Trilogy. Jeśli tak, zachęcam do zajrzenia tutaj, ponieważ tam właśnie go znajdziecie. Bez wątpienia odświeżona trylogia największego hitu Crytek jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Przypominam, że twórcy zaplanowali debiut na jesień, więc nie zostało wcale tak dużo czasu.

Czekacie na omawianą w tym artykule produkcję? W sieci można niejednokrotnie natrafić na opinie graczy, którzy po prostu nie mogą się już doczekać powrotu trylogii. Nie brakuje też wielu komentarzy osób, które uważają cały pomysł za bezsensowny, ponieważ poprzednie wydania nawet dziś prezentują się bardzo dobrze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się