Crysis 2 Remastered coraz bliżej?

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Crysis 2 Remastered coraz bliżej? Crytek wrzucił zrzut ekranu, ale nie wszyscy są podekscytowani

To coraz bardziej możliwe, że Crysis 2 Remastered faktycznie powstaje. Crytek udostępnił zrzut ekranu z drugiej odsłony swojej flagowej serii strzelanek.

W zeszłym tygodniu serca fanów serii Crysis mogły zabić nieco szybciej. Na Twitterze marki pojawiła się wówczas sugestywna wiadomość, która wskazywała, że wkrótce ujrzymy coś związanego z drugą odsłoną cyklu.

Co więcej, najwyraźniej to nie koniec zapowiedzi. Na Twitterze pojawił się kolejny materiał związany z grą. Tym razem jednak nie jest to cytat, a zrzut ekranu prezentujący protagonistę stojącego twarzą w… czujniki z wrogiem.

Warto przypomnieć, że w podobny sposób zajawiano zapowiedź remastera pierwszy Crysisa. Wiele wskazuje na to, że Crysis 2 Remastered faktycznie może powstawać i jeśli zasugerujemy się poprzednimi sytuacjami, w które zaangażowany był Crytek, najpewniej wkrótce ujrzymy zapowiedź.

Wygląda jednak na to, że nie wszyscy fani serii czekają na potwierdzenie remastera. Niektórzy komentujący wpis twierdzą, że gra do dziś wygląda bardzo dobrze i nie potrzebuje odświeżenia.

Jeśli jednak remaster powstaje, Crytek raczej nie tworzy go z myślą o tym, że tytuł studia się zestarzał. Crysis 2 jest przecież grą sprzed dwóch generacji. Jeśli chcemy go ograć, musimy albo zaopatrzyć się w Xbox 360 lub PS3, albo odpalić grę na PC. Być może Crytek chce po prostu wrzucić produkcję na kolejne platformy. Podbicie grafiki jest czymś, bez czego nie obędzie się taki port w dzisiejszych czasach.

Pozostaje tylko czekać na ewentualne potwierdzenie odświeżenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się