Crash Bandicoot Worlds nową platformówką jak Super Mario 3D World?

W sieci pojawiają się ciekawe doniesienia na temat powrotu Crash’a Bandicoota, ale nie takiego z odzysku (remasteringu?), tylko jako zupełnie nowa gra! Pojawiła się nawet nazwa – Crash Bandicoot Worlds.

Crash Bandicoot może zaliczyć konkretny powrót po latach i po dwóch remeke’ach (Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i Crash Team Racing Nitro-Fueled) otrzymać pełnoprawną kontynuację starej trylogii.

Według pogłosek, Crash Bandicoot Worlds jest rozwijane przez Vicarious Visions oraz Toys for Bob, a deweloperzy mają dostarczyć tytuł w stylu Super Mario 3D World. Jamraj wyruszy w podróż dookoła świata, pojawią się nowi wrogowie, postacie i wiele innych zmian.

Zapowiedź Crash Bandicoot Worlds ma podobno mieć miejsce podczas tegorocznej, grudniowej gali Game Awards, lecz to oczywiście niepotwierdzone informacje, a wydawca serii, firma Activision, milczy na temat nowej gry z jamrajem. Więc skąd te wszystkie ploteczki?

Po pierwsze, o Crash Bandicoot Worlds pisze to samo źródło, które ujawniło istnienie Crash Bandicoot N.Sane Trilogy oraz Crash Team Racing Nitro Fueled. Po drugie, w niedawnym filmiku “It’s Time to Play” od Sony gracze dopatrzyli się nowego wizerunku słynnej maski towarzyszącej Crash’owi. I w końcu po trzecie – na autobusach w Wielkiej Brytanii pojawiła się reklama z Bandicootem, który również zdaje się mieć odświeżony wizerunek.

Te trzy wskazówki pozwalają mieć nadzieję, że coś się w temacie kręci. Jeśli Crash Bandicoot Worlds rzeczywiście istnieje, po grudniowej zapowiedzi tytuł powinien wylądować na rynku w przyszłym roku. Ciekawe, czy najpierw ekskluzywnie na PS4, a później na inne sprzęty, czy jednak byłaby to równoczesna premiera na wszystkich dedykowanych platformach.

Crash Bandicoot

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: