Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crash Bandicoot 4 – poziomy z Tyranozaurem i doktorem Neo Cortex na nowym gameplay’u

Oczekując październikowej premiery Crash Bandicoot 4, możemy zerknąć na dwa kolejne levele z gry.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas powinien przypaść do gustu fanom pierwszych trzech części kultowej serii, a kto jeszcze nie wie, jak będzie wyglądał gameplay, może zerknąć na nowe fragmenty rozgrywki z etapów Snow Way Out i Dino Dash.

Rozgrywka wygląda jak dawniej, oczywiście z pewnymi ulepszeniami i nowymi możliwościami jamraja. Ten może teraz korzystać z różnych rodzajów masek, np. z takiej, która wpływa na przezroczystość elementów otoczenia oraz skrzynek. Crash doczekał się również kółka pod swoją postacią podczas skoków, co ma nam pozwolić wylądować tam, gdzie rzeczywiście chcemy.

Filmik przedstawia też doktora Neo Cortex jako grywalną postać i tutaj nie ma wesołego biegania do przodu, lecz kombinowanie z bronią zmieniającą przeciwników w różne bloki.

Warto zaznaczyć, że prezentowany gameplay nie pokazuje ostatecznej wersji gry. Ta ma zadebiutować 2 października 2020 roku na PlayStation 4 oraz Xbox One.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się