Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crash Bandicoot 4 to wizualny dramat. Petycja hardcorowych fanów serii

Wiele lat czekaliśmy na zapowiedź Crash Bandicoot 4 i kiedy już to nastąpiło, pojawiają się głosy, że deweloper idzie naprawdę złą drogą, jeśli chodzi o design postaci.

No dobra – mamy nowego Crash’a i powinniśmy być zadowoleni. Jak to jednak bywa, są gusta i guściki. Część graczy wystąpiła z petycją do Activision i Toys for Bob zatytułowaną dobitnie – Zmieńcie okropny nowy design Crash Bandicoot 4. Podpisało ją już niemal tysiąc osób, lecz czy to coś da?

Crash Bandicoot 4 – dlaczego się nie podoba?

Autorzy petycji określają siebie jako hardcorowych fanów serii, którzy chcą widzieć Crash’a takiego, jakim był do odsłony Crash Bandicoot 3: Warped jeszcze na pierwsze PlayStation. Chodzi oczywiście o design bohaterów, a nie mechaniki rozgrywki.

Zapowiedziana czwarta część zdecydowanie odmienia naszego jamraja, co twórcy petycji uważają za błąd na miarę tego, co działo się niedawno z filmem Sonic. Cóż, powtarzają ten sam błąd, teraz muszą zmienić projekt, zanim będzie za późno – czytamy w petycji.

Nie zabiegamy o to, aby stworzyć grę od zera, po prostu prosimy o zmianę modeli postaci (Crash, Cortex, Coco itp.) na takie, jakie widzieliśmy w N’Sane Trilogy i CTR Nitro Fueled – dodano.

Gracze, którzy podpisali petycję, twierdzą, że zmienianie wyglądu bohaterów wpływa negatywnie na wizerunek serii i jest niszczeniem marzeń fanów.

Waszym zdaniem jamraj w Crash Bandicoot 4 jest rzeczywiście tak odrzucający, że trzeba walczyć o redesign postaci? Zerknijcie jeszcze raz na trailer gry:


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się