Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Crash Bandicoot Mobile – opublikowano zajawkę, prezentacja niebawem

Na Twitterowym koncie Crash Bandicoot: On the Run pojawiło się kilkusekundowe wideo z growym loadingiem. Wygląda na to, że wkrótce możemy spodziewać się oficjalnej prezentacji produkcji na urządzenia mobilne.

Zajawka nie pokazuje wiele – właściwie to nie pokazuje nic oprócz ekranu ładowania. To jednak wystarczyło, by poruszyć media i przyciągnąć uwagę fanów serii.

O tym, że otrzymamy mobilną wersję Crasha, wiemy już od pewnego czasu – w kwietniu do internetu wyciekł gameplay z produkcji, który dla przypomnienia publikujemy poniżej. Z tego co widzimy na wspomnianym materiale z rozgrywką, mamy do czynienia z produkcją endless runner – Crash będzie sobie po prostu biegł do przodu i co chwilę przesuwał się w lewo i prawo, omijając przeszkody i zbierając rozrzucone po trasie jabłuszka.

Przy okazji warto wspomnieć o niedawnej zapowiedzi głównej produkcji z pomarańczowym jamrajem, czyli It’s About Time. Akcja czwartej odsłony serii będzie rozgrywać się tuż po wydarzeniach z ostatniej części. Tytuł ma zadebiutować 2 października 2020 na PS4 i Xboksie One. Ostatnio informowaliśmy o tym, że podobnie jak miało to miejsce w przypadku jeża Sonica, graczom nie spodobał się design głównej postaci, w związku z czym postanowili napisać petycję do twórców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się