Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Crash Bandicoot 4 w szczegółach w trakcie State of Play

Całkiem nowe elementy w Crash Bandicoot 4. Oto co dokładnie szykują twórcy.

W trakcie State of Play pokazany został nowy gameplay z Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Mogliśmy zobaczyć nowe wersje znanych poziomów, ale także przede wszystkim całkowicie nowe levele. Crash będzie mógł nosić różne maski, na przykład taką, która pozwoli na zabawę z grawitacją.

Crash nie będzie też jedyną grywalną postacią. Zagramy też Coco, ale nie tylko. Kolejną postacią będzie Neo Cortex i Dingo. Wygląda na to, że wcześniejsi bossowie staną po stronie Crasha?

Inną niespodzianką ma być możliwość zagrania w tak zwany odwrócony tryb, który nada całkiem nowego charakteru grafice. Szczegóły możecie zobaczyć poniżej.

Premiera gry już 2 października 2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się