Crash Bandicoot 2 – porównanie grafiki PS1 vs PS4

Czy zadowolicie się takim kotlecikiem?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje 30 czerwca tego roku na PlayStation 4 i jeśli ktoś nie pamięta, to zestaw odświeżonych hitów: Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Na weekend mogliśmy zobaczyć gameplay oraz screeny z drugiej części remastera (do przypomnienia w tym newsie), a teraz mamy dla Was porównanie grafiki od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który postanowił skonfrontować oryginał z 1997 roku z nadchodzącym kotletem.

Jak wspominaliśmy już kilka razy, odświeżone wersje Crasha to tylko poprawiona grafika i nic więcej. Dla Was to wystarczy?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jednak tylko na PS4?

Na forum Reddit pojawiło się zdjęcie zrobione przez jednego z użytkowników portalu, które pokazuje reklamę Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w sieci sklepów GameStop. Co ciekawe, widzimy na niej wyraźnie oznaczenie: PlayStation 4 Exclusive, co trochę kłóci się z wcześniejszymi doniesieniami irlandzkiego oddziału PlayStation i wprowadza małe zamieszanie.

Jak pewnie pamiętacie (w razie czego przypominamy poniżej całą sprawę), wspomniany oddział zaznaczał niedawno, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się 30 czerwca tego roku na PlayStation oraz PlayStation 4 Pro w pierwszej kolejności. Wynikało z tego zatem, że Sony uzyskało na tytuł jedynie czasową wyłączność.

Reklama tytułu uchwycona w GameStop mówi jednak zupełnie coś innego. I komu tu teraz wierzyć?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na inne platformy?

21 lutego irlandzki oddział PlayStation przyznał w odpowiedzi dla jednego z graczy na Twitterze, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zmierza jedynie na PlayStation 4. Następnego dnia nastąpił jednak niespodziewany zwrot akcji.

Wspomniana odpowiedź została bowiem usunięta z Twittera, a zamiast niej pojawił się komunikat głoszący, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się 30 czerwca tego roku na PlayStation oraz PlayStation 4 Pro w pierwszej kolejności.

Oznacza to tyle, że Sony umówiło się z Activision na czasową wyłączność dla Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, po czym produkcja zostanie wypuszczona na innych sprzętach.

Niestety póki co nie wiadomo, czy chodzi o PC, czy też może o konsole Xbox One czy Nintendo Switch.

Przypominamy, że w ramach Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymamy remastery gier: Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.