Gameplay z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PS4. Tym razem druga część gry w nowych szatach

Oprócz wideo, mamy również kilka screenów.

Czekacie na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy? To zestaw odświeżonych graficznie trzech części gry, który wyląduje 30 czerwca tego roku na PlayStation 4 i mimo wcześniejszych domysłów, raczej nie pojawi się na innych platformach.

Dzisiaj możemy spojrzeć na jeden z etapów drugiej części poprawionego Crasha i jeśli pamiętacie oryginał, szybko zorientujecie się, że oprócz lepszej grafiki nie dostajemy nic ekstra. Taka bowiem będzie omawiana składanka – po prostu nowe szaty i tyle.

Zanim przejdziecie do materiału wideo, możecie zajrzeć do galerii z nowymi screenami:

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jednak tylko na PS4?

Na forum Reddit pojawiło się zdjęcie zrobione przez jednego z użytkowników portalu, które pokazuje reklamę Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w sieci sklepów GameStop. Co ciekawe, widzimy na niej wyraźnie oznaczenie: PlayStation 4 Exclusive, co trochę kłóci się z wcześniejszymi doniesieniami irlandzkiego oddziału PlayStation i wprowadza małe zamieszanie.

Jak pewnie pamiętacie (w razie czego przypominamy poniżej całą sprawę), wspomniany oddział zaznaczał niedawno, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się 30 czerwca tego roku na PlayStation oraz PlayStation 4 Pro w pierwszej kolejności. Wynikało z tego zatem, że Sony uzyskało na tytuł jedynie czasową wyłączność.

Reklama tytułu uchwycona w GameStop mówi jednak zupełnie coś innego. I komu tu teraz wierzyć?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi na inne platformy?

21 lutego irlandzki oddział PlayStation przyznał w odpowiedzi dla jednego z graczy na Twitterze, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zmierza jedynie na PlayStation 4. Następnego dnia nastąpił jednak niespodziewany zwrot akcji.

Wspomniana odpowiedź została bowiem usunięta z Twittera, a zamiast niej pojawił się komunikat głoszący, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się 30 czerwca tego roku na PlayStation oraz PlayStation 4 Pro w pierwszej kolejności.

Oznacza to tyle, że Sony umówiło się z Activision na czasową wyłączność dla Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, po czym produkcja zostanie wypuszczona na innych sprzętach.

Niestety póki co nie wiadomo, czy chodzi o PC, czy też może o konsole Xbox One czy Nintendo Switch.

Przypominamy, że w ramach Crash Bandicoot N. Sane Trilogy otrzymamy remastery gier: Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dużo ładniejsze od oryginałów?

Skłądanka zaoferuje odmienione Crash Bandicoot (1996), Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) oraz Crash Bandicoot: Warped (1998).

Niestety, odmiana sprowadza się tylko do poprawionej grafiki, podczas gdy układ poziomów czy rozmieszczenie wrogów to zwyczajne kopiuj/wklej z oryginalnych produkcji. Jeśli zatem znacie starsze Crash’e na wylot, nie znajdziecie tutaj nowych doświadczeń.

Poniżej możecie zobaczyć dwa pełne poziomy z remastera pierwszej części serii, lecz zanim do nich przejdziecie, warto zatrzymać się przy kolejnym porównaniu grafiki, które serwuje nam niezawodny Cycu1. Widać, że nowe szaty jamraja są naprawdę błyszczące.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.