Zapowiedziano Company of Crime – turową strategię, w której zbudujemy imperium kryminalne [GALERIA]

Zapowiedziano Company of Crime – turową strategię, w której zbudujemy imperium kryminalne [GALERIA]
Filmiki z gier Newsy PC Wideo

1C Entertainment i Resistance Games zapowiedziały Company of Crime – turową produkcję taktyczną, w której stworzymy kryminalne imperium w Londynie lat 60. Twórcy podzielili się też pierwszym trailerem i obrazkami z gry.

Company of Crime to nietypowa strategia, w której będziemy mogli zbudować własne przestępcze mocarstwo i trząść kryminalnym półświatkiem. Co ciekawe, gracze otrzymają również możliwość rozegrania kampanii po tej drugiej stronie, wcielając się w rolę nadinspektora Scotland Yardu, który spróbuje udaremnić gangom ich niecne zamiary. W obydwu przypadkach będziemy musieli zebrać własny zespół, składający się z ludzi z różnymi umiejętnościami i indywidualnymi cechami.

Produkcja ma stanowić mieszankę gry typu empire builder i taktycznej strategii z systemem walki turowej. Tłem naszych poczynań będzie Londyn lat 60., z najbardziej charakterystycznymi elementami tamtych czasów, takimi jak subkultury hipisów, beatników czy rockmanów. Odwiedzimy puby, wybrzeża, zakłady krawieckie i inne tego typu malownicze miejscówki.

Wszystko brzmi całkiem ciekawie – i tak wygląda. Poniżej możecie obejrzeć garść obrazków i pierwszy trailer z gry. Co prawda filmik nie pokazuje elementów gameplayu, ale na pewno odzwierciedla klimat tytułu.

Company of Crime zmierza wyłącznie na blaszaki. Debiut produkcji będzie całkiem nieodległym wydarzeniem – zagramy w nią już latem 2020.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie