Microsoft Flight Simulator z genialnym zwiastunem i dokładną datą premiery na PC

Microsoft Flight Simulator z genialnym zwiastunem i dokładną datą premiery na PC
Filmiki z gier Newsy PC Wideo Xbox Series XOne

Microsoft już wcześniej zapowiadało, że jego symulator zadebiutuje jeszcze w tym roku. Teraz ujawniono, że na PC zagramy 18 sierpnia. 

MS Flight Simulator wyląduje na blaszakach jeszcze tego lata – tytuł będzie dostępny wyłącznie na komputery z systemem Windows 10. Standardowe wydanie zawita w Game Pass. Osoby, które chciały zagrać w symulator na Xboksie, będą musiały jeszcze trochę poczekać (najpewniej do premiery Xboksa Series X).

Informację o dacie premiery Xbox ubogacił o świeżutki trailer z produkcji. Jak nietrudno zauważyć, oprawa wizualna MS FS to istny majstersztyk.

Symulator Microsoftu umożliwi latanie samolotami do niemal każdego miejsca na świecie. Twórcy przenieśli do swojej gry realne lotniska, które mają żyć prawdziwym życiem. Dużą wagę przywiązuje się też do odwzorowania warunków pogodowych, które czasem – jak to w prawdziwym życiu bywa – będą tak uciążliwe, że znacznie utrudnią ukończenie kursu. Latać będziemy zarówno za dnia, jak i nocą.

Warto przy okazji nadmienić, że firma z Redmond swego czasu wyjawiła wymagania sprzętowe tytułu – aby upewnić się, że odpalicie symulator na swoim sprzęcie, zajrzyjcie tutaj.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie