Far Cry 6 – wyciekł zwiastun z dokładną datą premiery

Far Cry 6 – wyciekł zwiastun z dokładną datą premiery
Filmiki z gier Newsy PC PS4 PS5 Wideo Xbox Series XOne

Do internetu przedostał się trailer z najnowszego Far Cry. Materiał pokazuje zarys historii i termin debiutu produkcji. Ma ona trafić do graczy w lutym 2021.

Jak widać, Ubisoftowi bardzo trudno utrzymać materiały z dzisiejszego Ubisoft Forward w tajemnicy. Po dwóch gameplayach z Assassin’s Creed: Valhalla i publikacji wiadomości na temat Far Cry 6 w sklepie PlayStation przyszedł czas na kolejny przeciek.

Poniższe wideo pokazuje szkic fabularny nowej odsłony strzelanki, skupiając się na postaci wyjawionego wcześniej w oficjalnej zajawce Antona – prezydenta fikcyjnego państwa Yara, w którego wcielił się aktor z Breaking Bad Giancarlo Esposito.

Far Cry 6 – data premiery

Oprócz tego materiał ujawnia termin debiutu tytułu – ma on trafić do graczy 18 lutego 2021. Gra trafi na PC, PS4, Xboksa One i next-geny.

Ubisoft skrupulatnie poluje na przecieki, usuwając je z miejsc, w których się pojawiają. My publikujemy to, co jeszcze jest – kopię nagrania wrzuconą na forum Reddit przez jednego z użytkowników.

[SPOILERS] Far Cry 6 Trailer from PS5

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie