Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Far Cry 6 – wyciekł zwiastun z dokładną datą premiery

Do internetu przedostał się trailer z najnowszego Far Cry. Materiał pokazuje zarys historii i termin debiutu produkcji. Ma ona trafić do graczy w lutym 2021.

Jak widać, Ubisoftowi bardzo trudno utrzymać materiały z dzisiejszego Ubisoft Forward w tajemnicy. Po dwóch gameplayach z Assassin’s Creed: Valhalla i publikacji wiadomości na temat Far Cry 6 w sklepie PlayStation przyszedł czas na kolejny przeciek.

Poniższe wideo pokazuje szkic fabularny nowej odsłony strzelanki, skupiając się na postaci wyjawionego wcześniej w oficjalnej zajawce Antona – prezydenta fikcyjnego państwa Yara, w którego wcielił się aktor z Breaking Bad Giancarlo Esposito.

Far Cry 6 – data premiery

Oprócz tego materiał ujawnia termin debiutu tytułu – ma on trafić do graczy 18 lutego 2021. Gra trafi na PC, PS4, Xboksa One i next-geny.

Ubisoft skrupulatnie poluje na przecieki, usuwając je z miejsc, w których się pojawiają. My publikujemy to, co jeszcze jest – kopię nagrania wrzuconą na forum Reddit przez jednego z użytkowników.

[SPOILERS] Far Cry 6 Trailer from PS5

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się