Othercide – mroczny RPG na nowym trailerze. Wideo prezentuje klasy postaci

Othercide – mroczny RPG na nowym trailerze. Wideo prezentuje klasy postaci
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Switch Wideo XOne

Focus Home Interactive i Lightbulb Crew pokazały nowy materiał z Othercide – RPG-a z rozgrywką w stylu XCOM-a. Wideo ujawnia klasy postaci.

Na filmiku twórcy z Lightbulb Crew opowiadają o różnych typach bohaterek w ich nowej produkcji. Zapoznajemy się z takimi klasami jak skuteczna w bliskim kontakcie Blademaster, czy Shieldbearer, która jest w stanie kontrolować działania przeciwników.

W Othercide siły mroku zwyciężają ludzkość. Jedyną nadzieją ludzi jest armia Córek – wyspecjalizowanych wojowniczek. Staniemy na czele oddziału i będziemy walczyć ze złem. Każda z Córek niejednokrotnie naraża życie dla koleżanek z drużyny. Nasze decyzje podczas starć wpłyną na późniejsze zachowanie bohaterek i ich stan ducha.

Uwagę przyciąga przede wszystkim specyficzna pod względem kolorów oprawa wizualna. Produkcja zaoferuje system walki turowej, który przywodzi na myśl XCOM-a. Lightbulb Crew obiecuje jednakże, że rozgrywka w Othercide będzie bardziej dynamiczna w porównaniu do tytułu od Firaxis Games.

Tytuł ma zadebiutować na PC, PS4 i Xboksie One już 28 lipca. Później planowana jest też premiera na Switcha.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie