Chivalry 2 – oto pierwszy gameplay z gry. Jest bardzo krwawo [WIDEO]

Chivalry 2 – oto pierwszy gameplay z gry. Jest bardzo krwawo [WIDEO]
Newsy PC

Chivalry 2 ma trafić do graczy jeszcze w tym roku. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy gameplay z produkcji Torn Banner Studios. Jest dość ładnie – i oczywiście bardzo krwawo.

Chivalry 2 to kontynuacja wydanej w 2015 roku gry Chivalry: Medieval Warfare. Seria traktuje o pojedynkach rycerskich, które jednak z kurtuazją i etosem rycerzy nie mają wiele wspólnego. Zamiast tego, chodzi tu głównie o wartką akcję i sprawne zarzynanie dziesiątek przeciwników. Druga odsłona serii została zapowiedziana na zeszłorocznych targach E3. Serwis PC Gamer podzielił się właśnie ze swoimi czytelnikami treściwym materiałem pokazującym gameplay z gry. Filmik jest nagraniem z drużynowego deathmatchu z udziałem 32 osób. Krew leje się tu litrami i wszędzie latają głowy, ręce i inne kończyny.

Filmik z PC Gamera zawiera komentarz redaktora Tylera Wide’a. Dziennikarz opisuje rozgrywkę jako wysoce satysfakcjonującą. Istotnie, zaprezentowany w materiale deathmatch wygląda na całkiem odmóżdżającą rzecz (te latające głowy w przyłbicach…). Oczywiście gameplay nie pokazuje produkcji w jej ostatecznej formie – zanim trafi ona do odbiorców, będzie jej potrzebnych jeszcze sporo poprawek i finalnych szlifów. Ale to, co widzimy na filmiku, i tak prezentuje się zachęcająco.

Twórcy gry obiecują, że zadebiutuje ona już w tym roku. Na razie nie jest znana dokładna data jej premiery. Tytuł ukaże się tylko na PC i będzie go można kupić wyłącznie poprzez platformę Epic Games Store.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie