Chivalry 2 do ogrania za darmo na każdej platformie. Przetestujemy świąteczną aktualizację

Premiery gier czerwiec 2021
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy ze studia Torn Banner Studios ogłaszają darmowy weekend. Chivalry 2 stanie otworem dla każdego. Zagramy też w świąteczne nowości.

I tym razem nie jesteśmy ograniczani tylko do jednej platformy!

Chivalry 2 do ogrania za darmo

Torn Banner Studios zasłynęło pierwszą częścią Chivalry, czyli kolejnym potencjalnym hitem multiplayerowym, który faktycznie przez dłuższy czas był niezwykle popularną pozycją. No bo któż z nas nie chciałby wziąć udział w online-owych bitwach rycerzy niczym „Battlefield w średniowieczu”?

Dwójka” może już takiej furory nie zrobiła, ale to też dlatego, że wielu graczy nie było ucieszonych decyzją o przywiązaniu twórców do Epic Games Store. Niemniej jest to warta uwagi pozycja, szczególnie gdy możemy ją przetestować za darmo.

Twórcy na swoim profilu na Twitterze ogłosili, że już od dziś, tj. 9 grudnia, godziny 15:00 czasu polskiego, posiadacze PC, PS4, PS5, XONE, XSX oraz XSS mogą za darmo pobierać i grać w Chivalry 2. Jakby tego było mało, darmowy weekend potrwa do godziny 9 rano w niedzielę.

Twórcy wyjaśniają, że każdy przetestuje również nową zawartość specjalnego wydarzenia „Merry Chivmas”, czyli de facto świątecznej aktualizacji. Znajdziemy w niej mnóstwo nowych skinów zarówno do postaci, jak i uzbrojenia. Pojawiło się parę ciekawych nowości – bitwa na śnieżki, świąteczne ozdoby a w tym specjalne ozdoby dla niektórych przedmiotów. W trybie „Brawl” zagramy na nowej mapie, Katedrze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie