Chivalry 2 do ogrania za darmo przez weekend. Niestety, tylko na jednej platformie

Chivalry 2 - gra za darmo - darmowy weekend - walka dwóch rycerzy
PC

„Piątek, piąteczek, piątunio, weekend, weekendzik, weekendunio” – tak by pewnie powiedział mój nastoletni siostrzeniec (gdybym takiego w ogóle miał) na myśl o tym, że w najbliższych dniach będzie mógł zagrać za darmo w Chivalry 2. On ostatecznie tak nie powie, ale przynajmniej Wy możecie podzielić jego pozytywne emocje.

Żarty na bok, bowiem czas przejść do sedna. Do 21 marca każdy z Was będzie mógł za darmo sprawdzić wymienioną produkcję. Haczyk? Haczyk jest taki, że tylko na PC i tylko na Epic Games Store.

Myślę jednak, że nie powinno to dziś budzić jakichkolwiek kontrowersji, bo a) każdy/większość ma konto na Epicu b) czasy stereotypowego zniechęcenia do Epica poszły na wieczny spoczynek zaraz obok hejcenia popularnych zespołów muzyki POP.

O czym warto wspomnieć, Chivalry 2 jest obecnie przecenione na Epic Games Store o 33%. Oznacza to, że produkcję możecie zakupić za zaledwie 113,23 zł. Promocja zakończy się 23 marca o godzinie 17:00.

Nie interesuje Was Chivalry 2 jako gra możliwa do sprawdzenia za darmo? Spokojnie, znaleźliśmy w ostatnich dniach 3 inne produkcje, które będziecie mogli sprawdzić bez wydawania ani grosza. Wśród nich znalazły się same hity, w tym Rainbow Six Siege. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie