Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Chivalry 2 – krwawa gra o rycerzach nie zadebiutuje w tym roku

Torn Banner Studios ogłosiło, że wbrew wcześniejszym planom Chivalry 2 nie trafi do graczy w tym roku. Premiera tytułu zostaje przesunięta na 2021.

Chivalry 2 to kolejna gra, której tworzeniu przeszkodziła pandemia. Autorzy ogłosili, że w związku z obecną sytuacją na świecie potrzebują więcej czasu, by sfinalizować projekt. Tytuł ukaże się jednocześnie na PC, PS4, Xboksie One i next-genach w 2021.

Na pocieszenie Torn Banner Studios zapowiedziało, że ostateczna wersja produkcji otrzyma więcej treści, niż było wcześniej planowane – mapy i opcje, które autorzy chcieli dodać po debiucie, zagoszczą w Chivalry 2 w dniu premiery.

W lecie miały wystartować beta testy produkcji. Te również odbędą się nieco później. Dokładnej daty rozpoczęcia testów nie podano.

Chivalry 2 to kontynuacja wydanej w 2015 roku gry Chivalry: Medieval Warfare. Seria traktuje o pojedynkach rycerskich, które jednak z kurtuazją i etosem rycerzy nie mają wiele wspólnego. Zamiast tego, chodzi tu głównie o wartką akcję i sprawne zarzynanie dziesiątek przeciwników.

Druga odsłona serii została zapowiedziana na zeszłorocznych targach E3. Pod koniec lutego do internetu trafił zapis gameplayu z gry. Filmik pokazuje drużynowy deathmatch z udziałem 32 osób, gdzie leje się krew i latają głowy, ręce i inne kończyny. Dla przypomnienia wideo zamieszczamy poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się