Cena Xbox Series X w Polsce. Przeciek sugeruje, że będzie przystępnie

0 komentarzy

Nie wiemy czy to prawdziwa cena Xbox Series X w Polsce, lecz ponoć pochodzi ona z systemu jednego z elektromarketów na terenie naszego kraju. Jeśli kwota nie jest wymysłem żartownisie, możemy mówić o naprawdę niedrogiej konsoli nowej generacji.

Cena Xbox Series X w Polsce to 2499 zł – wynika z poniższego screena, który otrzymali Łowcy Gier od swojego czytelnika. Anonimowa osoba podaje się za pracownika elektromarketu i twierdzi, że podana cena pochodzi z panelu sprzedawcy.

Cena Xbox Series X w Polsce – atrakcyjnie, prawda?

Ciekawe, czy przeciek się potwierdzi i czy nie jesteśmy czasem ofiarami jakiegoś śmieszka, który teraz zrywa boki i chwali się kumplom, że o jego żarcie piszą branżowe media w Polsce. Oby nie, ponieważ 2499 zł to naprawdę atrakcyjna kwota jak na sprzęt o tak mocnej specyfikacji technicznej.

Dalej – jeśli cena jest prawdziwa, to istnieje możliwość, że nie jest ostateczna. Prawdopodobnie markety szykują się do uruchomienia zamówień przedpremierowych i mogą znać szczegóły. Pytanie do Was – Xbox Series X w takiej cenie bierzecie na premierę?

Microsoft jest „daleko do przodu” przed Sony, jeśli chodzi o ujawnianie informacji o swojej nowej konsoli. Sony póki co pokazało logo, specyfikację techniczną i ostatnio pada, podczas gdy „zieloni” prezentowali gry odpalane na swoim sprzęcie i chwalili się funkcjami przedstawiając je na żywo.

Cena Xbox Series X w Polsce. Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/plotka-poznalismy-cene-xbox-series-x-na-polskim-rynku/

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się