Red Dead Redemption dostępne w GTA+. Zagramy nawet w 4K i 60FPS. No, chyba że masz Xboksa…

Red Dead Redemption - John Marston
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Rockstar nie zapomniał o posiadaczach abonamentu GTA+, którzy już teraz mogą pobrać nową grę. Tym razem do usługi trafiła pierwsza odsłona serii Red Dead Redemption. Ta jest dostępna na PlayStation 5 i konsolach Xbox Series X|S. O ile posiadacze PS5 mogą rozpocząć rozgrywkę w rozdzielczości 4K i przy 60FPS, to gracze “zielonych” będą chyba nieco zawiedzeni…

Red Dead Redemption w GTA+. Świetna gra dla posiadaczy usługi

Jeżeli posiadacie dostęp do usługi GTA+, to już teraz możecie skorzystać z nowej gry. Tym razem do abonamentu trafiła gra Red Dead Redemption, czyli pierwsza odsłona uwielbianego i świetnie ocenianego cyklu od Rockstar Games. Gra jest dostępna wraz z dodatkiem Undead Nightmire. Zestaw mogą pobrać konsolowi gracze, którzy posiadają PlayStation 5 lub Xbox Series X|S.

Niestety, w tym wszystkim jest jednak rzecz, która nie zadowoli graczy – a przynajmniej tych, którzy chcą grać na Xboksach. Okazuje się bowiem, że o ile posiadacze PS5 odpalą tytuł w 4K i 60 klatkach, to na Xboksach taka opcja nie będzie dostępna. Fakt, rozdzielczość 4K (skalowana) będzie dostępna, jednak licznik klatek zatrzyma się na “zaledwie” trzydziestu. Cóż, to dziwne, że wieloletnia produkcja nie została odpowiednio spatchowana.

Co daje dostęp do GTA+?

Miesiąc abonamentu usługi GTA+ to koszt 26,99 zł i jest to świetna opcja dla fanów gier od Rockstara. W tej cenie każdego miesiąca otrzymujemy m.in. garść dodatków i ciekawych rzeczy do GTA Online. To jednak nie wszystko, bo w ramach usługi mamy też dostęp do gier — ot, choćby Grand Theft Auto: The Trilogy czy wspomnianej gry o Dzikim Zachodzie.

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/gta-plus

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie