Cena PS5 i Xbox Series X w Polsce taka sama? Mamy przeciek z elektromarketu

Cena PS5 i Xbox Series X w Polsce taka sama? Mamy przeciek z elektromarketu
Newsy PS5 Xbox Series

Ceny konsol nowej generacji nie zostały oficjalnie ujawnione, lecz w systemie sprzedażowym jednego z polskich elektromarketów pojawiły się takie same kwoty za PS5, PlayStation 5 Digital i Xbox Series X.

Jeden z naszych czytelników podesłał nam screena pochodzącego z systemu sprzedażowego elektromarketu (prawdopodobnie Media Expert), na którym widnieje cena PS5 / PS5 Digital oraz Xbox Series X.

PlayStation Plus na 12 miesięcy (PL) w Eneba za 147,63 zł (dla nowych i obecnych użytkowników / cena z kodem rabatowym “ENEBAPROMOPL”)

Cena PS5 i Xbox Series X w Polsce – czy to możliwe, że taka sama?

Poniższy obrazek pokazuje, że zarówno PlayStation 5, jak i Xbox Series X, mają kosztować 2499,99 zł. Ponadto na screenie pojawiła się cena za next-gena od Sony w wersji digital, czyli bez napędu optycznego. Tutaj również widzimy kwotę 2499,99 zł, co jest bardzo zastanawiające. Albo cena za digital to placeholder, albo taki model zostanie wyposażony w większy dysk SSD lub ewentualnie inne dodatki.

Cena PS5 i Xbox Series X – przeciek z polskiego elektromarketu.

Przypominamy, że wcześniej podobny przeciek pojawił się już w sieci, lecz widzieliśmy na nim jedynie kwotę za amerykańską konsolę. Pochodził on z tego samego systemu sprzedażowego i choć nie było jasne, z którego elektromarketu, na liczne publikacje w sieci zareagował Media Expert.

Sklep tłumaczył wówczas, że premiera najnowszego Xbox Series X elektryzuje fanów gamingu na całym świecie, ale na tę chwilę nie jest znana oficjalna cena tego produktu. Screen z ceną konsoli, rzekomo pochodzący z systemu sprzedażowego Media Expert, traktujemy wyłącznie jako dowód rosnących emocji wokół tej premiery oraz towarzyszących jej spekulacji medialnych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie