Cena Xbox Series X w Polsce – Media Expert wydaje oświadczenie po niedawnym przecieku

0 komentarzy

Wygląda na to, że niedawny przeciek wymieniający cenę Xbox Series X w Polsce może być prawdziwy, lecz czy podana w nim kwota jest ostateczna? Media Expert komentuje pogłoskę.

W czwartek w sieci pojawiło się zdjęcie (jeszcze raz przypominamy je poniżej), na którym podana jest cena Xbox Series X w Polsce. Fotka została pstryknięta przez osobę podającą się za pracownika jednego z elektromarketów. Choć nie było jasne, o jaki sklep chodzi, sprawę komentuje teraz Media Expert.

Cena Xbox Series X w Polsce – to ile w końcu?

Na wspomnianym zdjęciu cena konsoli Xbox Series X wynosi 2499 zł i jak już zaznaczaliśmy, to naprawdę atrakcyjna kwota jak na sprzęt o tak mocnej specyfikacji technicznej. Pytanie tylko, czy jest to cena oficjalna, czy też mamy do czynienia z placeholderem? Media Expert wydaje oświadczenie, a w nim czytamy:

Premiera najnowszego Xbox Series X elektryzuje fanów gamingu na całym świecie, ale na tę chwilę nie jest znana oficjalna cena tego produktu. Screen z ceną konsoli, rzekomo pochodzący z systemu sprzedażowego Media Expert, traktujemy wyłącznie jako dowód rosnących emocji wokół tej premiery oraz towarzyszących jej spekulacji medialnych.

W komunikacie, który otrzymała nasza redakcja, dodano, że sieć Media Expert skrupulatnie przygotowuje się do jesiennej premiery najnowszego Xbox Series X. Zatem to kolejne potwierdzenie, że data premiery konsoli nie ulega przesunięciu, jak wieszczyli niektórzy analitycy.

Rzecznik prasowy Media Expert wspomina też, że w ramach działań przedsprzedażowych, uruchomiona zostanie możliwość zapisania się na newsletter z szeregiem benefitów dla graczy.

No cóż, czekamy zatem na oficjalną cenę Xbox Series X w Polsce, nie wykluczając oczywiście, że 2499 zł może się sprawdzić. Sądzicie, że to realny scenariusz, czy jednak konsola będzie droższa/tańsza?

Cena Xbox Series X w Polsce. Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/plotka-poznalismy-cene-xbox-series-x-na-polskim-rynku/

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się