Nie tylko Black Ops – ubiegłoroczne Call of Duty może trafić do Game Pass

Call of Duty w Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu?
Newsy PC Xbox Series

Dobre wieści dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass i fanów serii Call of Duty. Zdaniem jednego z informatorów, seria może zadebiutować w usłudze Microsoftu jeszcze w tym miesiącu. Zanim zabierzemy się za grę w nowe Black Ops, abonament ma nam pozwolić na zagranie w ubiegłoroczną odsłonę cyklu. I będzie zdecydowanie warto, choćby dla samego trybu multiplayer.

Xbox Game Pass otrzyma Call of Duty — ale nie tylko Black Ops

Plotki i domysły dobiegły końca. Wraz z ogłoszeniem najnowszej odsłony Call of Duty, czyli Black Ops 6 dowiedzieliśmy się, że gra trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Na jej premierę przyjdzie nam jednak poczekać do jesieni. Okazuje się, że to nie jedyna odsłona kultowej serii, która trafi w tym roku do abonamentu Microsoftu. Jak informuje Tom Henderson, jeszcze w tym miesiącu biblioteka usługi ma zostać wzbogacona o inną część serii.

Mowa o tej (póki co) najnowszej, bo jeszcze w lipcu Game Pass ma otrzymać ubiegłoroczne Modern Warfare 3. Gotowi na ogranie tytułu w ramach abonamentu? Zdaniem insidera, gra pojawi się w drugiej połowie miesiąca, podczas gdy ogłoszenia możemy spodziewać się jeszcze dzisiaj.

Zobacz też: Na czym polega Game Pass Standard? Nowy wariant abonamentu

No dobra, a czy serio warto zainteresować się ostatnim Modern Warfare, gdy gra nie zebrała zbyt pochlebnych opinii? Moim zdaniem jak najbardziej, głównie ze względu na tryb multiplayer. Jasne, kampania dla jednego gracza to jedno wielkie jechanie na schematach i kopiuj-wklej. Multi natomiast nadal jest tym samym świetnym trybem, który kochamy od lat. Nawet po premierze nowego Black Ops będzie żyło i miało się dobrze. To świetna okazja do darmowego (bo w cenie usługi) sprawdzenia, czy taki styl rozgrywki nam odpowiada. Jest szybko, satysfakcjonująco i ciekawie.

Źródło: insider-gaming.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie