Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty: Modern Warfare – sezon 2. z karnetem bojowym. Szczegóły

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare rozpoczął się dwa dni temu, a kto chce skorzystać z wszystkich jego atrakcji, powinien zaopatrzyć się w nowy karnet bojowy.

Karnet bojowy sezonu 2. w Call of Duty: Modern Warfare zawiera 100 poziomów i 100 nagród do zdobycia.

Graj nową bronią, legendarnym Operatorem Ghost, skórkami, schematami i wiele więcej – wszystko w Karnecie Bojowym Sezonu Drugiego, dostępnym do zakupu na wszystkich platformach od teraz – zachęcają deweloperzy prezentując poniższy trailer.

Karnet Bojowy został wyceniony na 1000 punktów Call of Duty. Twórcy gry podkreślają, że gracze, którzy nabędą Karnet Bojowy Drugiego Sezonu, zostaną natychmiast nagrodzeni odblokowaniem kultowego i lubianego przez fanów Operatora Sił Specjalnych Simona „Ghosta” Rileya, który jest grywalny we wszystkich trybach gry wieloosobowej i Operacji Specjalnych, a także dostępem do jeszcze większej liczby planów broni, tokenów XP, skórek Operatorów, wyzwań i zegarków. Ponadto gracze, którzy osiągną poziom 100, odblokują w sumie 1300 punktów COD, które można wykorzystać, aby zdobyć jeszcze więcej fajnych elementów ze Sklepu.

Pakiet Karnetu Bojowego, który przyśpiesza postęp poprzez natychmiastowe odblokowanie 20 poziomów i nowego sprzętu, także jest dostępny z myślą o tych, którzy chcą uzyskać szybszy dostęp do odblokowywanej zawartości.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się