Drugi sezon w Call of Duty Warzone opóźniony. Twórcy chcą naprawić szereg problemów

warzone quad
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Call of Duty Warzone, Vanguard, a także i Modern Warfare zmagają się z poważnymi problemami. Twórcy postanowili opóźnić start drugiego sezonu.

Zanim pojawi się więcej zawartości – najpierw naprawa problemów.

Drugi sezon Call of Duty Warzone opóźniony

Twórcy Warzone Pacific i Vanguard postanowili przesunąć datę startu drugiego sezonu w obydwu tych produkcjach. Przez dodatkowe dwa tygodnie mają zamiar załatać sporo bugów, o których regularnie donoszą gracze. Problemy dotknęły także Modern Warfare. Nowa data, na którą powinni przygotowywać się gracze, to 14 lutego.

O całej sprawie wydawca poinformował na oficjalnym blogu serii. W wiadomości czytamy, iż deweloperzy są świadomi problemów, jakich doświadczają gracze.

Czujemy Waszą frustrację i słyszymy Was głośno i wyraźnie. Do tej pory wdrożyliśmy kilka aktualizacji, ale trzeba zrobić jeszcze więcej. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przełożyć rozpoczęcie Sezonu 2 w Warzone Pacific i Vanguard na 14 lutego. Wykorzystamy ten dodatkowy czas, aby dostarczyć aktualizacje, w tym optymalizacje rozgrywki, balansowanie gry (w tym balansowanie broni i wyposażenia), naprawić stabilność gry i błędy, a także zapewnić ogólny poziom dopracowania, aby poprawić wrażenia graczy w Vanguard, Warzone Pacific, Black Ops Cold War i Modern Warfare.

Wpis na blogu Call of Duty

Powinniśmy spodziewać się załatania istotnych problemów. Te dotyczą przede wszystkim stabilności i ogólnego działania gry. Twórcy szykują parę poprawek „quality-of-life”, a także zmian w samych mechanikach gry, które powinni zostać nieco lepiej zbalansowane. Nowa aktualizacja pojawi się zarówno na nową generację, jak i PC oraz starszy sprzęt.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie