Kolejne gry Call of Duty pojawiły się na Steam. Kupicie je sporo taniej

Call of Duty znów na Steam i to ze sporymi przecenami
Newsy PC

Kolejne trzy pozycje spod szyldu Call of Duty zadomowiły się na Steam. Seria wraca na platformę Valve i to… ze sporymi przecenami!

Call of Duty coraz prężniej zadomawia się na Steam. Oczywiście w tym momencie zapewne większość fanów platformy Valve cieszy się nowszymi premierami w stylu choćby CoD: Modern Warfare II czy Warzone 2. Jeżeli jednak zapragnęliście zagrać w poprzednie części – teraz macie to ułatwione.

Przez lata marka CoD była ekskluzywna wyłącznie dla platformy Battle.net, ale w obliczy przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft gigant z Redmond chce pokazać, że zależy mu na dotarciu do jak największej liczby graczy. W tle, rzecz jasna, wciąż słychać sprzeczki z Sony, ale jednym ze skutków takiej decyzji jest pojawienie się ostatnich odsłon CoD-a na Steam. Tym razem Activision chwali się trzema nowymi premierami:

Niestety, poziom tych produkcji nie jest zbyt równy. Jeżeli chcielibyście poznać świetną historię sprzed Modern Warfare II, warto zainteresować się poprzednią odsłoną podcyklu. Ta, na co warto zwrócić uwagę, cieszy się również sporą popularnością w segmencie online. Poza tym to naprawdę dobry CoD. Nie to, co sprzedający się tragicznie Vanguard. Z kolei Black Ops Cold War prezentuje nam naprawdę warto przeżycia (ale krótką!) przygodę dla jednego gracza. W tym mamy nieco rewolucji w trybie Zombie i multiplayer powstały z myślą o graczach wolących nieco arcade’owy styl starszych odsłon serii.

Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe premiery CoD na Steam zostały przecenione aż o 50%. To sporo, zważywszy na fakt, że Activision rzadko przecenia nawet starsze odsłony serii.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie