Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Call of Duty Cold War – pierwsze spojrzenie na grę? Wyciekł filmik

W sieci znalazł się dwuminutowy materiał, który prawdopodobnie pokazuje wczesną wersję Call of Duty 2020 (Black Ops Cold War).

Po internecie krąży filmik, który ma niby pokazywać nowe Call of Duty. Nic niewarta plotka? Niezupełnie, ponieważ Activision usuwa kolejne źródła, zatem wydawcy zależy, by ujawniony kawałek kodu nie rozprzestrzeniał się dalej.

Call of Duty: Black Ops Cold War – wczesny gameplay

Wideo prezentuje bardzo wczesną wersję jednej z map i niestety nie jest zbyt dobrej jakości. Widać jednak, że nie jest to fragment jakiegoś istniejącego CoD.

O tym, że nowa osłona strzelanki ma się nazywać Call of Duty: Black Ops Cold War, pialiśmy w maju. Wtedy to użytkownik Twittera posługujący się pseudonimem Okami opublikował wpis, na którym widzieliśmy grafikę ze starego Black Ops, tyle że z dopiskiem Cold War. Kilka godzin później brytyjska redakcja Eurogamera – opierając się o własne anonimowe źródła – potwierdziła, że podtytuł nowego CoD to rzeczywiście Cold War.

Według nieoficjalnych doniesień, Call of Duty 2020 będzie rebootem pierwszej odsłony Black Ops, tyle że z pewnymi modyfikacjami.

Fabuła gry ma skupić się przede wszystkim na wojnie w Wietnamie, podczas gdy w oryginalnym Black Ops konflikt ten stanowił jakoby punkt wyjścia/tło do przedstawionych wydarzeń. Call of Duty 2020 ma być również bardziej realistyczna, w porównaniu do oryginalnego Black Ops, i oparta w dużej części na prawdziwych wydarzeniach. Ponadto na ekranie mamy zobaczyć wiele szokujących i krwawych scen – możemy się tylko domyślać, że będą one przedstawiać m.in. sceny tortur i przesłuchań więźniów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się