Bonaire od Rockstar – tajemnicza nowa gra/dodatek z banem w Australii

Bonaire od Rockstar – tajemnicza nowa gra/dodatek z banem w Australii
Newsy PC Polecamy PS4 PS5 XOne

Podczas gdy wszyscy czekamy na zapowiedź nowej gry od Rockstar, australijska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier banuje tytuł Bonaire. Co ciekawe, za projekt odpowiadają właśnie twórcy GTA 5.

Dopiero co pisaliśmy o tym, że Rockstar usuwa ze swojego biurowca wielki plakat RDR 2, robiąc prawdopodobnie miejsce pod reklamę nowej gry, a już w sieci pojawiają się kolejne wieści wskazujące na to, że deweloper pracuje nad czymś nowym. W sumie to żadna tajemnica ani odkrycie, lecz teraz poznaliśmy tytuł tajemniczego projektu i nie jest to GTA 6 ani Bully 2.

Bonaire ma jakiś związek z RDR 2?

Australijski oddział serwisu Kotaku odkrył bardzo ciekawą rzecz w krajowym systemie IARC. Organizacja zablokowała we wspomnianym kraju możliwość wydania Bonaire od Rockstar Games. Cóż to takiego? Niestety w sieci nie ma żadnych informacji o powstającej grze lub dodatku od Rockstar z takim tytułem. Kotaku wspomina dodatkowo, że Bonaire nie pojawiło się na innych stronach zajmujących się klasyfikacją wiekową gier. O tytule nie wspomina agencja ratingowa z Korei Południowej, europejski system PEGI czy tajwańska jednostka oceniająca gry. Po prostu pustka i gdyby australijska organizacja IARC przepuściła Bonaire przez swoje sito, nawet nie usłyszelibyśmy obecnie o czymś takim.

Bonaire Rockstar Games

Czym może być tajemnicze Bonaire? Opcji za wiele nie ma – gra lub dodatek, z tym że drugi trop jest bardziej prawdopodobny. Jedyną potencjalną wskazówką może być sama nazwa. Bonaire to wyspa na Karaibach, region, który wcześniej pojawił się w Red Dead Redemption 2. Piąty rozdział tytułu rozgrywa się w Guarmie i chociaż nie możemy tam wrócić w normalny sposób po ukończeniu rozdziału, sprytni gracze znaleźli sposób na dostęp do tropikalnej krainy – dobijając do jej brzegów kajakiem.

Bardzo możliwe, że Karaiby są kolejną lokalizacją dla Red Dead Online, a Bonaire będzie ogromnym dodatkiem do sieciowego modułu RDR 2.

RDR 2 – czy takie tropiki zobaczymy w trybie online?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie