Black Ops Cold War – odbierz klucz do bety. Gameplay z nowego trybu

Black Ops Cold War – odbierz klucz do bety. Gameplay z nowego trybu
PC

Activision pokazało nowy zwiastun Black Ops Cold War. Zobacz, jak odebrać bezpłatny dostęp do wersji beta gry.

Już dziś wystartuje beta CoD: BO Cold War na PC. Będzie ona zamknięta dla posiadaczy zamówień przedpremierowych do soboty, kiedy to zostanie udostępniona dla każdego. Co ciekawe, jest sposób na zdobycie klucza do wcześniejszego dostępu.

Musicie tylko połączyć swoje konta Twitch.tv i Battle.net, a następnie oglądać transmisje z rozgrywek Cold War przez cztery godziny. Połączenia możecie dokonać w tej sekcji ustawień.

Choć zadanie wydaje się być czasochłonne, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby uruchomić transmisję w tle i w międzyczasie zająć się innymi rzeczami. Dwa dni dodatkowej gry w nowe Call of Duty to zawsze coś i promocja z pewnością zainteresuje fanów serii i osoby niebędące pewne co do zakupu produkcji.

Opublikowano też zwiastun, który prezentuje tryb przeznaczony dla aż czterdziestu graczy – Fireteam: Dirty Bomb.

Dziesięć drużyn rozsianych po mapie będzie miało za zadanie zebrać uran i zdetonować tytułowe Brudne Bomby. Tryb będzie dostępny w becie gry i przeznaczono do niego dwie mapy.

Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się 13 listopada. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S. Będzie też dostępna w ramach wstecznej kompatybilności.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie