Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy gameplay z gry, która może nas nieźle zaskoczyć

BioMutant to jedna z ciekawszych zapowiedzi targów Gamescom 2017. Jeśli chcecie zobaczyć trochę rozgrywki, jest ku temu dobra okazja.

Deweloperzy ze studia Experiment 101 wciąż nie sprecyzowali daty premiery BioMutant i póki co wiadomo jedynie, że celują w obecny rok. Gra jest tworzona z myślą o komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dzisiaj możemy spojrzeć na materiał z imprezy PC Gamer Weekender, który przynosi ze sobą sporo informacji odnośnie broni, tworzenia postaci oraz świata, który pozwiedzamy w BioMutant.

9 premier na nowy tydzień. To będzie największa porażka wielkiej serii?

Zapraszamy do oglądania!

Jak dowiedzieliśmy się już w zeszłym roku, minimalny czas gry dla BioMutant to około 10 godzin, lecz wówczas wypełnimy tylko kilka podstawowych zadań i ominiemy sporo atrakcji, które na nas czekają i przy okazji wpływają na możliwe zakończenie przygody, bo na jednym się nie skończy!

Otwarty świat produkcji powoli umiera, a jego centrum stanowi usychające Drzewo Życia. Jeśli nie będziemy się nim przejmować, roślina umrze i na pewno nie możemy liczyć na pozytywny koniec gry. Jest jednak druga opcja. Niewielkie stworzonka zwane Nono mogą pomóc Drzewu Życia i jeśli je odnajdziemy, przysłużymy się przy tym całej krainie. Drzewo Życia można również uratować na inny sposób – pokonując potężną bestię, która podgryza korzenie rośliny.

To jednak nie wszystkie możliwości. Wędrując po świecie BioMutant natkniemy się na walczące ze sobą frakcje. Kto przyłączy się do tego złego i pomoże pokonać resztę bossów, zapewni mu tron i niepodzielne panowanie nad całą krainą. Jeśli lubicie natomiast być tymi dobrymi, postarajcie się zjednoczyć skłócone plemiona przeciwko wielkiemu przeciwnikowi rządnemu władzy. Trzecie opcja i zmiana zakończenia? Proszę bardzo – zabijcie szefów każdej frakcji niezależnie od tego, jakie poglądy reprezentują.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się