Nie zaczynaj grać w Biomutant z PS Plus na grudzień, dopóki nie rozważysz tego dodatku za 13,50 zł

PS-Plus-Biomutant
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus na grudzień obowiązuje od wczoraj i jeśli pobierasz Biomutant i już „rozgrzewasz pada”, spójrz najpierw na jeden z dodatków, który daje nowe możliwości już na starcie zabawy.

W ramach oferty PS Plus grudzień 2022 możemy zaopatrzyć się m.in. w bardzo ciekawy tytuł z gatunku RPG akcji. Chodzi o Biomutant, który miesza klimaty science fiction z motywami rodem z filmów kung-fu. Na samym początku gry możemy ustalić jedną z dostępnych klas dla naszej postaci. Niestety, jedna z nich była dostępna jedynie dla osób, które zamówiły grę jeszcze przed premierą. Ale nic straconego!

Biomutant z PS Plus. Za małą kasę zostań Najemnikiem

Kto chce otrzymać dodatkową klasą do wyboru w Biomutant, może tanio kupić dodatek w PS Store. Za 13,50 zł nabędziemy DLC Biomutant – Mercenary Class. Najemnik, który wygląda jak klasyczny samuraj, jest w zasadzie połączeniem innych klas, ale co ciekawe, pozwala nam walczyć dwiema broniami już na starcie zabawy.

Najemnik to specjalnie wyposażona klasa dostępna od początku gry tylko w ramach tego DLC. Umiejętność startowa najemnika to walka dwiema broniami. Jest on wyposażony w klasyczną katanę i krótsze wakizashi (w terminologii z prawdziwego świata). Najprościej mówiąc – świat BIOMUTANTA będziesz odkrywać jako klasyczny samuraj.

Opis klasy Najemnika z PS Store

Zachęceni? Dodatek z najemnikiem kupisz pod poniższym linkiem:

A tak wygląda Najemnik w akcji:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie