Bethesda na E3 2017 – znamy datę i godzinę konferencji dewelopera. Nie będzie kolizji z Microsoftem

Bethesda potwierdza, że również w tym roku zorganizuje specjalne spotkanie z okazji targów E3.

Wczoraj Microsoft ujawnił, kiedy podczas targów E3 2017 zobaczymy Project Scorpio, teraz Bethesda podaje termin własnej konferencji. Co ciekawe, oba wydarzenia zostały zaplanowane na ten sam dzień (jeśli chodzi o Stany Zjednoczone). Spokojnie jednak, będziemy mogli obejrzeć na żywo najpierw jedną, a później drugą konferencję, ponieważ dzieli je kilka godzin.

Microsoft zaplanował swoją imprezę na 11 czerwca, na godz. 23:00 czasu polskiego. Tymczasem Bethesda wystartuje ze swoimi pokazami pięć godzin później. W Polsce będziemy już mieli 12 czerwca, godzinę 4:00 nad ranem.

Konferencja Bethesdy została potwierdzona w serwisie Twitter i choć deweloper nie podał dokładnej godziny, Pete Hines zaznaczył, że wszystko zostanie zorganizowane tego samego dnia/godziny co zwykle. Od dwóch lat jest to wspomniana godzina czwarta nad ranem.

Nadal nie wiemy, co Bethesda pokaże na swojej konferencji. Liczymy, że wśród niespodzianek znajdzie się nowy Wolfenstein, o którym słyszymy już od zeszłego roku, lecz nadal nie możemy zobaczyć.

Bethesda na E3 2017
Bethesda na E3 2017

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.