Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Jak zagrać za darmo w Call of Duty Modern Warfare? Beta wystartowała

Rozpoczęły się testy beta Call of Duty Modern Warfare. Jako pierwsi, do walki ruszają posiadacze PlayStation 4, którzy złożyli pre-order na grę. Niedługo jednak wszyscy będą mogli wskoczyć na serwery.

Beta Call of Duty: Modern Warfare rozpoczęła się na PlayStation 4, pozwalając fanom na wczesne spojrzenie na tryb multiplayer. Plik z betą pobierzecie z PS Store w tym miejscu. Beta zostanie rozszerzona podczas drugiego weekendu na wszystkie platformy i, po raz pierwszy w dziejach serii, będzie uwzględniała crossplay – fani na konsolach i PC będą mogli zagrać w betę Modern Warfare razem przed premierą w przyszłym miesiącu.

Testy beta będą zawierały szereg nowych trybów wieloosobowych, które redefiniują styl gry w Call of Duty – od szybkich pojedynków 2v2 na bliski dystans w trybie Gunfight, przez tradycyjny Multiplayer 6v6, po tryb Ground War o epickiej skali, wspierający więcej do 64 graczy oraz w pełni immersyjny tryb Realism.

Wraz z Modern Warfare zacieśniamy więzi w społeczności gamingowej jak nigdy wcześniej. Począwszy od bety, będziemy zabiegali o wkład od graczy i informacje zwrotne, które pomogą nam dopracować i ulepszyć doświadczenie w przygotowaniu na premierę – powiedział Patrick Kelly, dyrektor kreatywny i prezes studio w InfinityWard. – Od tego weekendu planujemy dawać graczom dostęp do nowych opcji i nowych map każdego dnia. W następny weekend wprowadzimy crossplay, pozwalając graczom połączyć siły z przyjaciółmi i innymi graczami pomiędzy różnymi platformami. Planujemy także pokazać jeszcze więcej nowej zawartości i sposobów gry w drugi weekend. Podsumowując, nie możemy się doczekać, aż społeczność wskoczy do gry podczas obu weekendów.

Gracze będą mieli aż dwa weekendy na dołączenie do zabawy, a podczas bety cały czas będzie się pojawiała nowa zawartość i playlisty. Ci, którzy zamówili jakąkolwiek wersję gry w przedsprzedaży u uczestniczących w niej dystrybutorów, będą mogli zyskać wcześniejszy dostęp do bety.

  • Ekskluzywna beta PlayStation 4– Weekend 1
    • 12-13 września (wczesnydostęp, PlayStation 4)
    • 14-16 września (otwarta beta, PlayStation 4)
  • Beta z testamicrossplay– Weekend 2
    • 19-20 września (wczesny dostęp, PC oraz Xbox One; otwarta beta, PlayStation 4)
    • 21-23 września (otwarta beta, PlayStation 4, PC, Xbox One)

Call of Duty Modern Warfare – zwiastun bety

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się