Jak zagrać za darmo w Call of Duty Modern Warfare? Beta wystartowała

Jak zagrać za darmo w Call of Duty Modern Warfare? Beta wystartowała
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Rozpoczęły się testy beta Call of Duty Modern Warfare. Jako pierwsi, do walki ruszają posiadacze PlayStation 4, którzy złożyli pre-order na grę. Niedługo jednak wszyscy będą mogli wskoczyć na serwery.

Beta Call of Duty: Modern Warfare rozpoczęła się na PlayStation 4, pozwalając fanom na wczesne spojrzenie na tryb multiplayer. Plik z betą pobierzecie z PS Store w tym miejscu. Beta zostanie rozszerzona podczas drugiego weekendu na wszystkie platformy i, po raz pierwszy w dziejach serii, będzie uwzględniała crossplay – fani na konsolach i PC będą mogli zagrać w betę Modern Warfare razem przed premierą w przyszłym miesiącu.

Testy beta będą zawierały szereg nowych trybów wieloosobowych, które redefiniują styl gry w Call of Duty – od szybkich pojedynków 2v2 na bliski dystans w trybie Gunfight, przez tradycyjny Multiplayer 6v6, po tryb Ground War o epickiej skali, wspierający więcej do 64 graczy oraz w pełni immersyjny tryb Realism.

Wraz z Modern Warfare zacieśniamy więzi w społeczności gamingowej jak nigdy wcześniej. Począwszy od bety, będziemy zabiegali o wkład od graczy i informacje zwrotne, które pomogą nam dopracować i ulepszyć doświadczenie w przygotowaniu na premierę – powiedział Patrick Kelly, dyrektor kreatywny i prezes studio w InfinityWard. – Od tego weekendu planujemy dawać graczom dostęp do nowych opcji i nowych map każdego dnia. W następny weekend wprowadzimy crossplay, pozwalając graczom połączyć siły z przyjaciółmi i innymi graczami pomiędzy różnymi platformami. Planujemy także pokazać jeszcze więcej nowej zawartości i sposobów gry w drugi weekend. Podsumowując, nie możemy się doczekać, aż społeczność wskoczy do gry podczas obu weekendów.

Gracze będą mieli aż dwa weekendy na dołączenie do zabawy, a podczas bety cały czas będzie się pojawiała nowa zawartość i playlisty. Ci, którzy zamówili jakąkolwiek wersję gry w przedsprzedaży u uczestniczących w niej dystrybutorów, będą mogli zyskać wcześniejszy dostęp do bety.

  • Ekskluzywna beta PlayStation 4– Weekend 1
    • 12-13 września (wczesnydostęp, PlayStation 4)
    • 14-16 września (otwarta beta, PlayStation 4)
  • Beta z testamicrossplay– Weekend 2
    • 19-20 września (wczesny dostęp, PC oraz Xbox One; otwarta beta, PlayStation 4)
    • 21-23 września (otwarta beta, PlayStation 4, PC, Xbox One)

Call of Duty Modern Warfare – zwiastun bety

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie